Witam na stronie Bogusi, Zbyszka i Tomka


 

Na stronie będą umieszczane informacje dotyczące  klasy sportowej III B ( juniorzy młodsi UKS Wilanowia)

Ważne informacje

Przypominam o opłaceniu składek na rzecz UKS Wilanowia              za rok 2016 - 2017r.


                                                       2016 - 2017

Klasa III B - mecze ligowe w sezonie 2016 - 2017

7.12.2106r
Propozycje wycieczki  dla klasy III B na koniec roku szkolnego
MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE
W SERCU MAZUR

Witam wszystkich serdecznie:)
Z uwagi na to, iż jakoś nie możemy się spotkać w większej grupie na zebraniach w szkole;), pozwoliłam sobie podjąć z Panem Zbyszkiem temat kilkudniowej wycieczki naszych dzieciaków na koniec gimnazjum. Dawno nigdzie razem nie byli i myślę, że jest to ostatnia szansa, aby spędzili ze sobą chwile poza murami szkoły:)
Korzystając z małych znajomości, w załączeniu przesyłam oferty, stworzone specjalnie dla naszych Pociech.
Niestety jeśli chodzi o terminy, jest niewielki wybór, gdyż miejsca rezerwowane są przez inne szkoły średnio ok. 1,5 roku wcześniej:/
Prośba moja i organizatorów jest taka, aby w miarę możliwości podjąć decyzję szybko, gdyż musimy poinformować ośrodki, czy jesteśmy zainteresowani czy też nie; szczególnie w Międzybrodziu, bo tam mamy wstępną rezerwację.
Opcja 1 - Gwarek - jeśli będzie zainteresowanie tą ofertą organizator będzie próbował zarezerwować jakiś termin.  Trzeba się szybko decydować!

Opcja 2 - Międzybrodzie - tu mamy zarezerwowany termin 12-16.06.2017. Bardzo fajny ośrodek. Dodatkowo polecają skorzystanie z wycieczki do Energylandi, poniżej link z filmikiem.
https://www.youtube.com/watch?v=eLvkjr_4WAw&list=PLm-FAUYpVBSqEo3FLz7j8ugYcDcjjt1as&index=3

Jak zauważycie w ofertach, jest pewna dogodność naniesienia zmian, jeśli chodzi o program.
Oczywiście możemy nad nimi podebatować, ale w ramach jakiegoś rozsądku:)
Osobiście w ofercie 1 połasiłabym się na rezygnację ze zwiedzania w dniu trzecim "Pętli Beskidzkiej" na korzyść np. wycieczki do Wieliczki. Kto nie był, polecam; bardzo fajne miejsce, a i też czegoś mądrego się dowiedzą:)
Jeśli jednak nie Wieliczka, to może historycznie - Muzeum Auschwitz, bądź zupełnie "relaksowo" rejs po Jeziorze Żywieckim. Jedną z tych opcji moglibyśmy zastąpić pieszą wycieczkę na Żar ( dzień drugi ), bo wycieczek po górach to oni raczej mają przesyt:)
Jednak to moje sugestie; jeśli macie inne propozycje - piszcie:)
Co do wycieczki do Energylandii, to zakładam, że pewnie dzieciaki będą chciały z niej skorzystać:)
Czekam na odpowiedź jak miałoby to wyglądać tam na miejscu; czy organizuje już ośrodek na naszą prośbę, jeszcze przed wyjazdem czy też na miejscu ustalane są szczegóły
Co do oferty 2, może być ciężko z terminem w czerwcu, ewentualnie koniec maja; ale jeśli będziemy przychylni bardziej Mazurom, zobaczymy co da sie zrobić:)
Panie Zbyszku, pytanko do Pana; czy będzie możliwość zorganizowania jeszcze jakiejś klasy do wspólnego wyjazdu?
Gdyby się udało, byłoby super, bo i koszta wtedy mamy trochę mniejsze:)
Piszcie proszę co Wy na to i zgłaszajcie swoje uwagi; będę przekazywać je do organizatorów:)
Serdecznie Was pozdrawiam i życzę miłego, śnieżnego i słonecznego weekendu; a z niektórymi do zobaczenia jutro:

Asia Sikora, mama Gabrysia


24.11.2016r
Wyjście do Muzeum Geologicznego w dniu 19.grudnia 2016r na godz. 10,00 9klasa III B

24.11.2016r
Propozycja wyjścia na dni otwarte w Centrum Kształcenia Praktycznego w dniu 15.grudnia 2016r - info


                                        2015 - 2016

Klasa II B -  mecze ligowe w sezonie 2015- 2016


02.03.2016
Druk zgłoszenia udziału w lekcjach WDŻ

27.02.2016
hangar646
W dniu 29.02.2016r( poniedziałek) uczniowie klasy II b idą na wycieczkę do hali zabaw hangar646.
Wszyscy muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego  na korzystanie z atrakcji hangar646.
Rozdałem wszystkim oświadczenia. Można je też pobrać ze strony internetowej –www.hangar646.pl
Wyjście ze szkoły o godz. 9,00. Każdy posiada:

  1. Zgodę
  2. Legitymację
  3. Bilety na przejazd

 Trzpil Zbigniew


24.11.2015r
Turniej młodzików w Ciechanowie w dniach 27-29.11.2015r

Zbiórka 27.11.2015r  o godz.9.15 na Dworcu PKP Warszawa Gdańska. odjazd pociągu o godz.9,35. Zabieramy ważne legitymacje szkolne, śpiwory, karimaty, stroje sportowe, i rzeczy do higieny.
Powrót 29.11.2015r. około godz. 18,00.  Dokładnie podam w sobotę.
Nocują w SP 5 ul. Broniewskiego 1. Grają w hali Miejskiej ul. 17 Stycznia 60C
Powrót PKP warszawa Gdańska o godz.15,27
Rozkład gier.



 


                                               2014 - 2015
Klasa I B -  mecze ligowe w sezonie 2014- 2015

4.06.2015r
WOM w relacji klubowej ,młodzicy
Klasa I B zwolniona o godz. 13.30 w dniu 9.06.2015r
Mecze na hali przy ulicy Geodetów rozpoczynają się o godz. 15,30
Plan gier

Turniej w Piasecznie dnia 24.05.2015r.
Miejsce, ul. Sikorskiego, OSiR. Trzeba być o godz. 9.00
Dla tych co chcą jechać ze mną, jestem na stacji metro Wilanów
o godz.8,50


09.05.2015r
Turniej piłki ręcznej AWF Warszawa 10-12.04.2015r.
Warszawa ul. Marymoncka 34 (hala gier)
Dojazd:
Metro do stacji Marymont i 4 przystanki tramwajem 6 albo 17 do AWF,
albo metrem do stacji Stare Bielany i 300m ulicą Al. Zjednoczenia do AWF.
Harmonogram turnieju - info
Mecze turnieju
10.04.2015r (piątek)
Zbiórka w hali gier o godz. 15,50
Mecz z AWF Warszawa  godz. 16,30

11.04.2015r (sobota)
Zbiórka w hali gier o godz. 7,30
Mecz z UKPR Agrykola godz. 8,00

12.04.2015r (niedziela)
Zbiórka w hali gier o godz. 8,00
Mecz z UKS Royal Wilanów godz. 9,00


11.03.2015r
Badania lekarskie o zdolności do uprawiania określonej dyscypliny sportu dla klasy I B
25.03.2015r, godz. 11,00 - 13.20. Aleja Wyzwolenia 6.
Rodzice sami muszą zapewnić opiekę dzieciom podczas badań.
Ja tylko zarezerwowałem termin.


26.01.2015r
IV Międzynarodowy i XIV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej
Dziewcząt i Chłopców (młodzicy)
Ulan Majorat 06 - 08. 03. 2015r
Wyjazd 6 marca 2015r godz. 14.15
Autokar z przystanku 116 przy Instytucie Neurologii,
przy ul. Sobieskiego. Lekcje są normalnie.
Zabieramy śpiwory i karimaty.
Zasady rozgrywek, podział na grupy
Harmonogram rozgrywek 1

Harmonogram rozgrywek 2


24.10.2014r
XX Podlaski Festiwal Piłki Ręcznej (młodzicy)
Siemiatycze 24 – 26 kwiecień 2015r.
Więcej informacji później....

24.10.2014r
Liga młodzików KS Warszawianka -UKS Wilanowia Godz. 10.00 w hali Warszawianki przy ulicy Piaseczyńskiej 72, 26.10.2014r (niedziela) godz. 10.00. Zbiórka, hala Warszawianki godz. 9,15


06.10.2014r
Liga młodzików Mars Legionowo - UKS Wilanowia II w niedzielę, 12.10.2014r o godz. 16,30. Hala Sportowa w Wieliszewie ul. Modlińska 65. Rodzice sami dowożą chłopców na mecz. Wyjazd  sprzed szkoły o godz.15.00


28.09.2014r
Mazurek Dąbrowski

25.09.2014r
Mecz ligi młodzików MUKS 21 II Płock - UKS Wilanowia  28.09.2014r (niedziela) godz. 13,30. Wyjazd godz.11,00


17.09.2014r.
Liga młodzików UKS Wilanowia I - UKS Wilanowia II w niedzielę, 21.09.2014r o godz. 10,00,. Zbiórka godz. 9,15, SP 300


15.09.2014r.
Badania lekarskie w czwartek (18.09.2014r) o godzinie 8,00. Wyjście ze szkoły o godz. 7,30. Każdy uczeń musi mieć zgodę na samodzielny powrót, ponieważ ja muszę wrócić do szkoły na 11,30,   a nie wiem czy do tego czasu skończą się badania.


                                                2013 - 2014

29.05.2014r.

Wyjazd na MIMSz do Węgrowa o godz. 10,00. Zbiórka przy Torwarze
ul. Łazienkowska o godz. 9,45 (legitymacja szkolna)

Zakwaterowanie, Węgrów  ul. Żeromskiego 21, hotel Everest
Mecze SP Węgrów ul. Kościuszki 16
Harmonogram gier


28.04.2014r.
Obóz sportowy Zakopane  18-28.08.2014r. Klasa 6B i IB (piłka ręczna, chłopcy) - info
Informacje o terminach odjazdów na obozy
Co zabieramy na obóz sportowy do Zakopanego

21.05.2014r.
Piąte miejsce w Finale Pucharu ZPRP Chłopców - plakat             Busko-Zdrój 7-10.05.2014r
                                                       


06.04.2014r.
Zmiana terminu Finał Puchar ZPRP Chłopców na 7-10.05.2014r
 Finał Puchar ZPRP Chłopców - Komunikat ZPRP
Finał Puchar ZPRP Chłopców - Harmonogram rozgrywek

Grupa L - Finał Puchar ZPRP chłopców

1 zespół z gr. G UKS Wilanowia
1 zespół z gr. H MKS Krakus Kraków
2 zespół z gr. E UKS Anilana Łódź
2 zespół z gr. F KS PR Gwardia Koszalin

Zawody odbywają sie w Busku - Zdroju.
Wyjazd 7.05.2014r (środa) godz. 10,30, SP 300.
Powrót 10.05.2014r (sobota)  godz. 18,00 (około) SP 300


31.03.2014r.
Półfinał Mistrzostw Polski Chłopców - komunikat ZPRP
Odprawa techniczna w SP nr 21 o godz. 15,30
Mecze odbywają się w hali Chemika przy ulicy Kobylińskiego 25
Lista osób i godziny wyjazdów - info

Grupa G    organizator – MUKS 21 Płock
(poprawione godziny rozpoczęcia meczy i wyjazdów)
1. UKS Olsztyniak Olsztyn
2. MUKS 21 Płock    
3. UKS Trops Kartuzy
4. UKS Wilanowia Warszawa

4.04.2014 r. (piątek)
PDzM / 31    2–3 MUKS 21 Płock - UKS Trops Kartuzy 29:20
PDzM /32    1–4 UKS Olsztyniak Olsztyn - UKS Wilanowia  11:37
wyjazd godz. 13,45 i 15,45

5.04.2014 r. (sobota)
PDzM / 33    2–4 MUKS 21 Płock  - UKS Wilanowia  18:21
PDzM / 34    1–3 UKS Olsztyniak Olsztyn - UKS Trops Kartuzy
wyjazd godz. 7,45

6.04.2014 r. (niedziela)
PDzM / 35    3–4 UKS Trops Kartuzy - UKS Wilanowia 18:18
PDzM / 36    2–1 MUKS 21 Płock - UKS Olsztyniak Olsztyn
wyjazd godz. 7,45
Pierwsze miejsce i awans do finałów


13.03.2014r.
Mecz ligi chłopców UKS Wilanowia Warszawa - Wkra BieZuń 15.03.2014r (sobota) godz. 11,30.


04.03.2014r.
Mecz ligi chłopców SKF Wisła Płock - UKS Wilanowia Warszawa 11.03.2014r (wtorek) godz. 17,00. Hala w Płocku ul. Kobylińskiego 25.
Wyjazd o godz.14,30 (SP 300)

21.02.2014r.
Turniej w Ulan Majoracie (klasa 6B) w dniach 7-9.03.2014r. Wyjazd 7.03.2014r (piątek) godz.10,30. Przystanek AfarBus przed Pałacem Kultury (przy trybunie). Każdy musi mieć ważną legitymację szkolną!
Powrót 9.03.2014r (niedziela) o godz. 18,05 na przystanek AfarBus przed Pałacem Kultury (przy trybunie).
Miejsce zbiórki - mapka
Harmonogram gier - info
Zasady rozgrywek i podział na grupy - info
Mapa Ulan Majorat

02.02.2014r.
Mecz ligi chłopców UKS Wilanowia - UKS Kontra Warszawa 08.02.2014r (sobota) godz. 10,00


24.01.2014r.
Mecz ligi chłopców UKPR Agrykola  - UKS Wilanowia  01.02.2014r (sobota) godz. 13,00. Wyjście ze szkoły godz. 11,20

20.01.2014r.
Mecz ligi chłopców UKS Wilanowia - UKS Niedzwiadek Węgrów 25.01.2014r (sobota) godz. 10,00


13.01.2014r.
Mecz ligi chłopców MUKS 21 Płock - UKS Wilanowia (16:20) 18.01.2014r (sobota) godz. 11,30. Wyjazd godz. 9,00


06.01.2014r.
WOM w mini piłce ręczne chłopców - info

02.02.2014r.
Mecze ligi chłopców UKS Wilanowia Warszawa MKS Wkra Bieżuń
i UKS Wilanowia Warszawa - UKS Orzeł Zawidz odbędą sie 12.01.2014r w Bieżuniu. Wyjazd godz. 7,45

09.12.2013r.
Mecz ligi chłopców UKS Wilanowia Warszawa - Wisła Płock 18.12.2012r (środa) godz. 16,45. Hala SP 300

9.12.2013r.
Mecz ligi chłopców UKS Wilanowia Warszawa - UKS Kontra Warszawa 20.12.2012r (piątek) godz. 13,30. Hala SP 336 (Ursynów ul. Małcużyńskiego 4) Wyście ze szkoły godz. 12,15.

2.12.2013r.
Mecz ligi chłopców UKS Wilanowia Warszawa - UKPR Agrykola Warszawa 7.12.2012r (sobota) godz. 12,00. Hala SP 300

25.11.2013r.
Mecz ligi chłopców UKS Niedźwiadek Węgrów - UKS Wilanowia Warszawa 30.11.2013r (sobota) godz. 10,00. Wyjazd godz. 7,30
Hala Węgrów ul. Kościuszki 16


19.11.2013r.
Mecz ligi chłopców UKS Wilanowia Warszawa - MUKS 21 Płock przeniesiony z 23.11.2013r na 27.11.2013r godz.16,45 - środa

6.11.2013r.
Projekt uchwały Rady m.st. Warszawy w sprawie utworzenia samorządowego zakładu budżetowego m.st. Warszawy pod nazwą Centrum Sportu Wilanów.

3.11.2013r.
Turniej chłopców w dniach 15-17.11.2013r w Warszawie info


3.11.2013r.
Turniej ligi chłopców w Warszawie (Wilanów). (6B i 5B)
9.11.2013r (sobota). Zbiórka godz. 9,15


30.09.2013r.
Turniej ligi chłopców w Bieżuniu. (6B i 5B)
5.10.2013r (sobota). Wyjazd godz. 6,15 (SP 300)
24.09.2013r
Turniej piłki ręcznej (klasa 6b) w Chrzanowie
w dniach 27-29.09.2013r  - info o wyjeździe
Terminarz gier, rocznik 2001  
Mapa Chrzanowa
Międzynarodowy Turniej o Puchar Piłki Ręcznej Chłopców 
o Puchar Ziemi Chrzanowskiej

Wrócimy około 22,00   - 23,00
Przystanek przy skrzyżowaniu Al. Sobieskiego i Al. Wilanowskiej w kierunku do metra Wilanów


4.08.2013r
Terminy badań chłopców z klasy 5b
24.09.2013r (wtorek) godz. 10,00 - dziesięć osób
25.09.2013r (środa) godz. 11,00 - osiem osób


4.08.2013r
Grupy rozrywkowe w lidze chłopców


2.04.2013r
Turniej piłki ręcznej (klasa 5b) w Puławach 7-9.06.2013r - info
Terminarz gier rocznik 2001 (klasa 5B)
Terminarz gier rocznik 2002 (klasa 4B)


05.04.2013r
XIX Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Ręcznej Chłopców                       w  Ciechanowie w dniach 12 - 14.04.2013r
A i B w piątek. A i B w sobotę. Druga runda, sobota i niedziela.
C i D w piątek.  C i D w sobotę.

Wyjazd w piątek (12.04.2013r) z dworca PKP Warszawa Gdańska o godz. 10,27. Zbiórka o godz. 10,00 przy kasach. Zabieramy ze sobą ważną legitymację szkolną, sprzęt sportowy, śpiwór, karimatę. Wyżywienie od kolacji w piątek, do obiadu w niedzielę. Powrót o godzinie 18,08, w niedzielę na dworzec PKP W-Wa Gdański

Mecze odbywają sie w Szkole Podstawowej Nr 4 w Ciechanowie  ul. Płońska 143